جلسه ارائه تفصیلی

با توجه به برنامه‌ریزی‌های صورت پذیرفته به‌منظور امکان ارائه و معرفی هر چه بهتر ۲۴ طرح و محصولات شناسایی‌شده، روز چهارشنبه، ۲۷ شهریورماه ۱۳۹۸ به‌عنوان روز ارائه تفصیلی و کارشناسی طرح‌ها در محل برج فناوری دانشگاه صنعتی امیرکبیر(تهران، خیابان انقلاب - شرق به غرب، نرسیده به چهارراه ولیعصر، کوچه شهید بالاور، پلاک۷، برج فناوری دانشگاه صنعتی امیرکبیر، طبقه اول، واحد۱۲، ایده‌بازار امیرکبیر) در نظر گرفته شده است که می‌بایست در این راستا موارد زیر توسط ایده پردازان بررسی، تکمیل و در روز فوق‌الذکر به‌صورت هاردکپی به دبیرخانه رویداد ارائه گردد.

   - کلیه مستندات الکترونیکی بارگذاری شده در قسمت ارسال اطلاعات و مستندات تکمیلی، می‌بایست به‌صورت هاردکپی به دبیرخانه رویداد ارائه گردد.

   - طرح‌های توجیهی محصول می‌بایست طبق چارچوب و قالب پاورپوینت زیر تکمیل و در روز مقرر ارائه گردد.

   - در طرح‌های ارائه‌شده توسط افراد حقیقی(شخص)، حضور نفر ثبت‌کننده طرح الزامی است، مگر در مواردی خاص که می‌بایست از پیش در خصوص حضور نماینده(جایگزین) با دفتر ایده بازار هماهنگی لازم صورت گرفته باشد.

   - در طرح‌های ارائه‌شده توسط مجموعه‌های حقوقی(شرکت)، همراه داشتن معرفی‌نامه رسمی شرکت به‌منظور معرفی شخص نماینده، الزامی است.

   - همراه داشتن اصل کارت ملی یا شناسنامه جهت احراز هویت ایده‌پردازان یا نماینده آن‌ها الزامی است.

   - همراه داشتن یک نسخه کپی کارت ملی و شناسنامه ایده‌پرداز یا نماینده وی الزامی است.

کنداکتور برنامه و زمان‌بندی حضور ایده پردازان:

کنداکتور برنامه و زمان‌بندی حضور ایده پردازان در ۲ نوبت صبح و بعدازظهر طبق برنامه زیر است.

گروه اول

کنداکتور برنامه - گروه اول(چهارشنبه، ۲۷ شهریورماه ۱۳۹۸ - ساعت ۸:۰۰ تا ۱۲:۰۰)
از ساعت ۸:۰۰ تا ۹:۰۰
از ساعت ۹:۰۰ تا ۱۰:۳۰از ساعت ۱۰:۳۰ تا ۱۱:۰۰
از ساعت ۱۱:۰۰ تا ۱۲:۰۰
ارائه توضیحات روند اجرایی
و پذیرش ایده پردازان
ارائه تفصیلی و داوری ۶ طرح
(گروه اول)
Breakارائه تفصیلی و داوری ۴ طرح
(گروه اول)
گروه اول - چهارشنبه، ۲۷ شهریورماه ۱۳۹۸ - ساعت ۸:۰۰ تا ۱۲:۰۰
ردیفکد طرحنام و نام خانوادگیدانشگاه / شرکت
۱C039اصغر زاجکانیشرکت فن پرداز سپهر آسیا
۲P036امیرنورانیدانشگاه صنعتی شریف
۳P031بیژن رحیمیدانشگاه صنعتی شریف
۴C043رضا پیرتاج همدانیشرکت دانش بنیان آوند میراب مادستان
۵P032سید سعید حسینیدانشگاه تربیت مدرس
۶P009سید محمود موسویدانشگاه فردوسی مشهد
۷C063سید مرتضی غفاری اسمیعلیتوسعه پیشبرد سامانه های خودکار آروند
۸C050سینا صمیمی سدهسرور پویان رستاخیز
۹C011شادمان لهونیدر حال ثبت شرکت
۱۰C025علی اسدیفرادانش تمیس کارمانیا

گروه دوم

کنداکتور برنامه - گروه دوم(چهارشنبه، ۲۷ شهریورماه ۱۳۹۸ - ساعت ۱۳:۰۰ تا ۱۸:۰۰)
از ساعت ۱۳:۰۰ تا ۱۴:۰۰از ساعت ۱۴:۰۰ تا ۱۶:۰۰از ساعت ۱۶:۰۰ تا ۱۶:۳۰از ساعت ۱۶:۳۰ تا ۱۸:۰۰
ارائه توضیحات روند اجرایی
و پذیرش ایده پردازان
ارائه تفصیلی و داوری ۸ طرح
(گروه دوم)
Breakارائه تفصیلی و داوری ۶ طرح
(گروه دوم)
گروه دوم - چهارشنبه، ۲۷ شهریورماه ۱۳۹۸ - ساعت ۱۳:۰۰ تا ۱۸:۰۰
ردیفکد طرحنام و نام خانوادگیدانشگاه / شرکت
۱۱C037...شرکت دانش بنیان چتر سبز صنعت باربد
۱۲C077...ایده گران سورن آب
۱۳P049علی اکبریدانشگاه صنعتی سهند تبریز
۱۴P045علی بهبودی-تورج محمدیدانشگاه علم و صنعت ایران
۱۵C048علی حسینی معین زیست آریا
۱۶C071علی کاظمیالوند پالایش پارسه
۱۷C097علیرضا پنداشتهبهسازان محیط زیست
۱۸C056کژال احمدنژاددانشگاه صنعتی اصفهان
۱۹C087مجید محمدیفناوری نانوساختار آسیا
۲۰C030محمد بستان...
۲۱P023مهرداد قهقایی نظام آبادیدانشگاه تربیت مدرس
۲۲C112...بهپویان امین منتظر
۲۳C107...توکا پارسیان پیشرو
۲۴C089...شرکت مهندسی کاشفان نیلفام